Toplu-Iftar-Yemegi-Siparisi

Toplu İftar Yemeği Siparişi, Ramazan ayında Tüm kurum, kuruluş ve şahısların vereceği Toplu İftar yemek organizasyonu  için menüler, tavuk menü, pide menü, tabldot menülerinden oluşan yemekleri özen ile hazırlıyoruz. Yağ ve Salça olarak, tüm yemeklerimizde kaliteli ve markalı, ürünler kullanılmaktadır.

En uygun fiyatlara belirttiğiniz gün ve saatte adresinize İftar vaktinde sıcak olarak tencereler ile teslim ediyoruz. Dilerseniz dağıtım işleminde yardımcı oluyoruz.

İftar Yemek menüleri, Et Kavurma, Pirinç Pilav, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Paket Ayran, Ambalajlı ekmek bulunmaktadır. Bu Menü içeriklerinin detayları aşağıda verilmektedir.

İftar İçin Et  Kavurmanın Hazırlanışı;

Toplu İftar Yemeği Siparişi, için yemeklerde Kullandığımız Etler Kırmızı Dana etidir. Yağsız ve sinirsiz olarak kuşbaşı şeklinde günlük olarak doğranmaktadır. Doğranan etler, hafif ateşte yaklaşık 4 saat kavrulmakta ve uygun baharatlarla hazırlanmaktadır.. Kavurma menümüzde kullandığımız etler, standart olarak pişmiş 80 gr civarındadır.

İftar İçin Tavuk Kavurmanın Hazırlanışı:

Menümüzde; günlük kesim fabrikadan temin ettiğimiz Beyaz tavuk etini kullanmaktayız. sipariş üzerime menüleri hazırladığımız için Dondurulmuş ve bekletilmiş tavuk eti bulundurmuyoruz ve kullanmıyoruz. Günlük olarak alınan tavuk göğsü etler doğranmaktadır. daha sonra baharatlanarak fırında kavrulmaktadır.

İftar İçin Pilavın Hazırlanışı

Menülerde pilavlar; pirinç ya da bulgur pilavı olmaktadır. Pirinç pilavında Yerli Pirinç kullanmaktayız. Pilavlar, sade pilav, şehriyeli pilav, veya  istenildiğinde; nohutlu pilav veya tavuklu pilav olarak hazırlanmaktadır. 

SALATA

Mevsimsel olarak Menüler ile birlikte verdiğimiz salatanın içeriği mevsimlere göre Yazın Mevsim salata. Kıvırcık, domates ve salatalık bulunmaktadır. Kışın ise salata içeriğinde, kara lahana, kıvırcık ve havuç kullanmaktayız.

TATLI

Yukarıda Menüler ile birlikte verdiğimiz tatlılar Tulumba Tatlısıdır. Yemekler ile birlikte kişi başı 3 adet tulumba tatlısı verilmektedir.

AYRAN

Menü de bulunan ayranlar; doğrudan fabrikadan aldığımız uygun hava şartlarında saklanmış, 180’ lik paket ayran vermekteyiz. Ayranlar ambalajlı 20’ lik koliler halinde getirilmektedir.

EKMEK

Yemek Menüleri ile birlikte ambalajlı 35 gr ROL ekmek vermekteyiz. Menü içerisinde kişi başı 1 ekmek verilmektedir. Bu miktar istenildiğinde çoğaltılabilir. 

Yemeklerin Dağıtımı:

İftar yemekleri tencereler ile sıcak olarak ambalajlanmaktadır. Ve adresinize teslim edilmektedir. Yemekler sıcak olarak getirildiğinden ayrıca ısıtma ihtiyacı olmayacaktır. İftar Yemeklerinin dağıtılmasında personelimiz size yardımcı olacaktır. Yemek dağıtımında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler tarafımızdan getirilecektir. emeklerin yanında, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal kaşık, çöp poşeti ve peçete ücretsiz verilecekti

TOPLU YEMEK MENÜLERİ

Et Menü:

Çorba, Pirinç Pilavı,  Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Çorba, Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 90.00 TL

Tavuk Menü:

 Çorba, Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 80.00 TL

Pide Menü:

 Çorba, Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 80.00 TL

Bakliyat Menü:

Mercimek Çorba, Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata ( Tulumba Tatlısı, Ayran,) Ekmek

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 80.00 TL

Tavuk Döner Menü:

 Çorba, Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 80.00 TL

Bir Kişilik İrmik Helvası Paket : 20.00 TL

İLETİŞİM:

0533 427 69 03  (7/24)

0312 278 15 35

info@doyumyemek.com

İstasyon Mah. Sınır Sok  No: 20  Etimesgut / ANKARA