Ankara Yemek Organizasyonu

Ankara Yemek Organizasyonu; Ankara da ve tüm ilçe ve köylerinde yapılacak olan tüm Düğün Yemekleri, Nişan Yemekleri, Kına Yemekleri, Cenaze Yemekleri, Mevlit Yemekleri, Toplu İftar Yemekleri, Hayır yemekleri, Hac Yemekleri, Kumanya Hizmetleri, Toplu Pide,Toplu Sandviç, Toplu İrmik Helvası ve Tüm Yemek Organizasyonları Hizmeti gibi yemek ihtiyacınız karşılayacak az sayıda işletme mevcuttur. İşletmemiz, tüm bu yemek ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Cenaze Mevlüt Yemekleri Hizmeti:

Ankara Yemek Organizasyonu, Ankara da ve tüm ilçe ve köylerinde yapılacak olan tüm Düğün Yemekleri, Nişan Yemekleri, Kına Yemekleri, Cenaze Yemekleri, Mevlit Yemekleri, Toplu İftar Yemekleri, Hayır yemekleri, Hac Yemekleri, Kumanya Hizmetleri, Toplu Pide,Toplu Sandviç, Toplu İrmik Helvası ve Tüm Yemek Organizasyonları Hizmeti,Ankara’da ilçe ve köylerinde cenaze ve mevlüt yemekleri ihtiyacınız olursa, günün her saati (7 / 24 ) bizi arayabilir ve bu yemek hizmetleri ile ilgili sipariş verebilirsiniz. Daha çok Et kavurma menüsü, tavuk kavurma menüsü veya pide menüsü gibi yemek menüleri bulunmaktadır. Bu menüler için arayarak sipariş verdiğinizde; yemekler aynı gün pişirir ve adresinize sıcak olarak ayrı ayrı tencerelerde getirilir. Yemeklerin dağıtımında personelimiz yardımcı olacaktır.

Düğün Nişan Yemekleri Hizmeti:

Düğün ve Nişan töreni için yemek ihtiyacınız olduğunda; En uygun fiyatlara yemeklerinizi özen ile hazırlıyor belirttiğiniz gün ve saatte adresinize teslim ediyoruz.Et kavurma menüsü, tavuk kavurma menüsü veya sipariş ettiğiniz menüler  sıcak olarak tencereler ile teslim edilmektedir.

Toplu İftar Yemekleri:

Ramazan ayında Tüm kurum, kuruluş ve şahısların vereceği Toplu İftar yemeklerini et menü, tavuk menü, pide menü, tabldot menülerinden oluşan yemekleri özen ile hazırlıyor, en uygun fiyatlara belirttiğiniz adrese İftar vaktinde sıcak olarak tencereler ile teslim ediyoruz. Dilerseniz dağıtım işleminde yardımcı oluyoruz.

Toplu Pide Hizmetleri:

Daha çok Cenaze, mevlüt ve diğer toplu etkinlikleriniz için ihtiyaç duyacağınız toplu Pide hizmetleri veriyoruz. Standart büyüklükte yaptığımız toplu pideler genellikle kıymalı pide şeklinde olmaktadır. Siparişler 100 adet, 200 adet, 300 adet, 400 adet, 500 adet veya daha fazla adet olarak hazırlanmaktadır. Toplu Pide paketleri adresinize teslim ediyoruz.

Toplu Sandviç Hizmetleri:

Açılışlar, toplantılar, organizasyonlar ve tüm Toplu etkinlikler ve gezi grupları için toplu soğuk sandviç hizmetleri veriyoruz. Siparişleriniz günlük hazırlanır. Siparişler 100 adet, 200 adet, 300 adet, 400 adet, 500 adet veya daha fazla adet olarak hazırlanmaktadır.

Toplu irmik Helvası:

Uygun Fiyata Cenaze Mevlüt Yemekleri ve diğer etkinlikler için toplu irmik helvası hizmetleri veriyoruz. İrmik helvasını sipariş üzerine günlük olarak hazırlıyoruz. Siparişler kişi başı adet olarak şeffaf kutulara konularak ambalajlanmaktadır. Siparişler 100 adet, 200 adet, 300 adet, 400 adet, 500 adet veya daha fazla adet olarak hazırlanmaktadır. Toplu irmik helvası paketleriniz adresinize teslim 

MENÜ ÖRNEKLERİ

Et Menü:

Pirinç Pilavı,  Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 120.00 TL

Tavuk Menü:

 Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 100.00 TL

Pide Menü:

 Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 120.00 TL

Bakliyat Menü:

Mercimek Çorba, Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata ( Tulumba Tatlısı, Ayran,) Ekmek

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 100.00 TL

Tavuk Döner Menü:

 Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 100.00 TL

Bir Kişilik İrmik Helvası Paket : 25.00 TL

İLETİŞİM:

0533 427 69 03  (7/24)

0312 278 15 35

info@doyumyemek.com

İstasyon Mah. 2349 Sok  No: 10  Etimesgut /

 

Arayınız...