Düğün Yemek Menüleri

Düğün Yemek Menüleri; Ankara’da uygun fiyata zengin menülerden oluşan düğün yemeği yapacaksanız öncelikle bütçenize uygun ve kaliteli ve lezzetli yemek menüleri hizmeti veren yemek şirketi bulmanız gerekir. Ankara’da düğün yemekleri ve uygun fiyata Düğün Yemek Menüleri konusunda 16 yıldır hizmet veren işletmemiz düğün yemekleri konusunda kalite ve lezzette taviz vermeyerek Ankara’da en uygun  fiyatlara yemek hizmetleri sunmaktadır. Düğün Yemekleri konusunda tüm beklentilerinizi karşılamaktadır.

Ankara’da düğün yemeklerinde en çok çok tercih edilen; Et kavurma menüsü ve tavuk kavurma menüsü bulunmaktadır. Sipariş verdiğinizde; yemekleriniz pişirilerek adresinize sıcak olarak tencerelerde teslim edilecektir. Yemek menülerimizde, Et Kavurma, Pirinç Pilav,Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Paket Ayran, Ambalajlı ekmek bulunmaktadır. Bu Menü içeriklerinin detayları aşağıda verilmektedir.

Et  Kavurmanın Hazırlanışı;

Cenaze Yemeği Siparişi, Yemeklerde Kullandığımız Etler Kırmızı Dana etidir. Yağsız ve sinirsiz olarak kuşbaşı şeklinde günlük olarak doğranmaktadır. Doğranan etler, hafif ateşte yaklaşık 4 saat kavrulmakta ve uygun baharatlarla hazırlanmaktadır.. Kavurma menümüzde kullandığımız etler, standart olarak pişmiş 80 gr civarındadır.

Tavuk Kavurmanın Hazırlanışı:

Menümüzde; günlük kesim fabrikadan temin ettiğimiz Beyaz tavuk etini kullanmaktayız. sipariş üzerime menüleri hazırladığımız için Dondurulmuş ve bekletilmiş tavuk eti bulundurmuyoruz ve kullanmıyoruz. Günlük olarak alınan tavuk göğsü etler doğranmaktadır. daha sonra baharatlanarak fırında kavrulmaktadır.

Pilavın Hazırlanışı

Menülerde pilavlar; pirinç ya da bulgur pilavı olmaktadır. Pirinç pilavında Yerli Pirinç kullanmaktayız. Pilavlar, sade pilav, şehriyeli pilav, veya  istenildiğinde; nohutlu pilav veya tavuklu pilav olarak hazırlanmaktadır.

Sıvı yağ olarak YUDUM  yağ ve Salça olarak, AKFA salça kullanmaktayız. Tüm yemeklerimiz günlük ve markalı, ürünler kullanılarak hazırlanmaktadır.

SALATA

Mevsimsel olarak Menüler ile birlikte verdiğimiz salatanın içeriği mevsimlere göre Yazın Mevsim salata. Kıvırcık, domates ve salatalık bulunmaktadır. Kışın ise salata içeriğinde, kara lahana, kıvırcık ve havuç kullanmaktayız.

TATLI

Yukarıda Menüler ile birlikte verdiğimiz tatlılar Tulumba Tatlısıdır. Yemekler ile birlikte kişi başı 3 adet tulumba tatlısı verilmektedir.

AYRAN

Menü de bulunan ayranlar; doğrudan fabrikadan aldığımız uygun hava şartlarında saklanmış, 170’ lik paket ayran vermekteyiz. Ayranlar ambalajlı 20’ lik koliler halinde getirilmektedir.

EKMEK

Yemek Menüleri ile birlikte ambalajlı 35 gr ROL ekmek vermekteyiz. Menü içerisinde kişi başı 1 ekmek verilmektedir. Bu miktar istenildiğinde çoğaltılabilir. 

Yemeklerin Dağıtımı:

İstediğiniz yemekler tencereler ile sıcak olarak ambalajlanmaktadır. Ve adresinize teslim edilmektedir. Yemekler sıcak olarak getirildiğinden ayrıca ısıtma ihtiyacı olmayacaktır. Yemeklerin dağıtılmasında personelimiz size yardımcı olacaktır. Yemek dağıtımında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler tarafımızdan getirilecektir.Yemeklerin yanında, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal kaşık, çöp poşeti ve peçete ücretsiz verilecektir. 

Düğün Yemekleri Örnek Menü ve Fiyatları:

DÜĞÜN YEMEKLERİ MENÜ ÖRNEKLERİ:

Et Menü:

Pirinç Pilavı,  Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 16.00 TL

Tavuk Menü:

 Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 12.00 TL

Pide Menü:

 Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 14.00 TL

Bakliyat Menü:

Mercimek Çorba, Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata ( Tulumba Tatlısı, Ayran,) Ekmek

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 13.00 TL

Tavuk Döner Menü:

 Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 12.00 TL

Toplu İrmik Helvası Adet : 5.00 TL

İLETİŞİM:

0533 427 69 03  (7/24)

0312 298 48 11 (08-17:30 )

 info@doyumyemek.com

İstasyon Mah. Bağlıca Cad.  No:20  Etimesgut / ANKARA