Ankara Yemek Hizmetleri

Ankara Yemek Hizmetleri; Ankara da ihtiyaç duyacağınız  Ankara Düğün Yemekleri, Ankara Nişan Yemekleri, Ankara Kına Yemekleri, Ankara Cenaze Yemekleri, Ankara Mevlit Yemekleri, Ankara İftar Yemekleri, Ankara Hayır yemekleri, Ankara Hac Yemekleri, Ankara Kumanya Hizmetleri, Ankara Toplu Pide, Ankara Toplu Sandviç, Ankara Toplu İrmik Helvası, Ankara Toplu Döner ve Tüm Yemek Organizasyonları Hizmeti gibi tüm bu ihtiyacınız karşılayacak az sayıda işletme mevcuttur. İşletmemiz, tüm yemek ihtiyaçlarınızı tek çatı altında karşılamaktadır.

Cenaze Mevlit Yemekleri Hizmeti:

Ankara’da ve Ankara’nın ilçe ve köylerinde cenaze ve mevlüt yemekleri ihtiyacınız söz konusu olduğunda (7 / 24 ) günün her saati bizi arayabilir ve sipariş verebilirsiniz. Et kavurma menüsü, tavuk kavurma menüsü veya pide menüsü gibi yemek menüleri mevcuttur. bu menülerinden sipariş verdiğinizde; yemekler aynı gün pişirir ve adresinize sıcak olarak ayrı ayrı tencerelerde getirilecektir. Yemeklerin dağıtımında personelimiz yardımcı olacaktır.

Düğün Nişan Yemekleri Hizmeti:

Düğün ve Nişan yemekleri ihtiyacınız olduğunda Ankara’da en uygun fiyatlara yemeklerinizi hazırlıyor adresinize belirttiğiniz gün ve saatte teslim ediyoruz. Et kavurma menüsü, tavuk kavurma menüsü veya sipariş ettiğiniz menüler  sıcak olarak tencereler ile teslim edilmektedir. Yemeklerin dağıtımında personelimiz yardımcı olmaktadır.

Toplu İftar Yemekleri:

Ankara’da ramazan ayında Tüm kurum, kuruluş ve şahısların vereceği Toplu İftar yemeklerini et menü, tavuk menü, pide menü, tabldot menülerinden oluşan yemekleri özen ile hazırlıyor, en uygun fiyatlara belirttiğiniz adrese İftar vaktinde sıcak olarak tencereler ile teslim ediyoruz. Dilerseniz dağıtım işleminde yardımcı oluyoruz.

Yemek Organizasyonları:

Ankara’da ihtiyaç duyacağınız; Düğün Yemekleri, Nişan Yemekleri,  Kına Yemekleri, Cenaze Yemekleri, Mevlit Yemekleri, İftar Yemekleri, Hayır yemekleri, Hac Yemekleri gibi tüm yemek organizasyonlarınızı eksiksiz hazırlıyor adresinize teslim ediyoruz. Yemeklerin dağıtımında yardımcı oluyoruz.  Tüm Yemek hizmetleri ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal, kaşık, peçete, çöp poşeti Ücretsiz Verilecektir. 

Toplu Pide Hizmetleri:

Cenaze, mevlüt ve diğer toplu etkinlikleriniz için ihtiyaç duyacağınız toplu Pide hizmeti veriyoruz. Standart büyüklükteki toplu pideler genellikle kıymalı pide şeklinde olmaktadır. Siparişler 100 adet, 200 adet, 300 adet, 400 adet, 500 adet veya daha fazla adet olarak hazırlanmaktadır. Toplu Pide paketleri adresinize teslim ediyoruz.

Toplu Sandviç Hizmetleri:

Açılışlar, toplantılar, organizasyonlar ve tüm Toplu etkinlikler ve gezi grupları için toplu soğuk sandviç hizmetleri veriyoruz. Siparişleriniz günlük hazırlanır. Siparişler 100 adet, 200 adet, 300 adet, 400 adet, 500 adet veya daha fazla adet olarak hazırlanmaktadır. Toplu sandviç paketleri adresinize teslim ediyoruz.

Toplu irmik Helvası:

Cenaze Mevlüt Yemekleri ve diğer etkinlikler için toplu irmik helvası hizmetleri veriyoruz. İrmik helvasını sipariş üzerine günlük olarak hazırlıyoruz. Siparişler kişi başı adet olarak şeffaf kutulara konularak ambalajlanmaktadır. Siparişler 100 adet, 200 adet, 300 adet, 400 adet, 500 adet veya daha fazla adet olarak hazırlanmaktadır. Toplu irmik helvası paketleriniz adresinize teslim ediyoruz.

MENÜ ÖRNEKLERİ

Et Menü:

Pirinç Pilavı,  Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 120.00 TL

Tavuk Menü:

 Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 100.00 TL

Pide Menü:

 Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 120.00 TL

Bakliyat Menü:

Mercimek Çorba, Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata ( Tulumba Tatlısı, Ayran,) Ekmek

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 100.00 TL

Tavuk Döner Menü:

 Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 100.00 TL

Bir Kişilik İrmik Helvası Paket : 25.00 TL

İLETİŞİM:

0533 427 69 03  (7/24)

0312 278 15 35

info@doyumyemek.com

İstasyon Mah. 2349 Sok  No: 10  Etimesgut /