Düğün Yemeği Fiyatları
Düğün Yemeği Fiyatları; Ankara’ da ve Ankara çevresinde düğün yemeği ihtiyacınız varsa. Ankara’da düğün yemekleri konusunda uzun yıllardır hizmet veren işletmemiz günün her saati  toplu yemek sipariş almaktadır. Düğün nişan yemeklerinde Ankara da tercih edilen işletmemiz  en uygun fiyatlara Et kavurma , tavuk kavurma veya pide hizmeti vermektedir. Düğün Yemeği Siparişi verdiğinizde; yemekler pişirilerek sıcak olarak  adresinize teslim edilecektir. Yemek menü içeriğinde, Et Kavurma, Pirinç Pilav, Mevsim Salata, Tatlı, Ayran, ekmek bulunmaktadır. Ankara da Düğün Yemeği Fiyatları ve Menü içerikleri aşağıda verilmiştir. 
Et  kavurma;
Yemeklerde Kullandığımız Etler Dana etidir. Yağsız ve sinirsiz olarak kuşbaşı şeklinde doğranmaktadır. Doğranan etler, hafif ateşte yaklaşık 4 saat kavrulmaktadır.. Kavurma menümüzde kullandığımız etler, standart olarak pişmiş 80 gr civarındadır.
Tavuk kavurma:
Günlük kesim fabrikadan temin ettiğimiz Beyaz tavuk etini kullanmaktayız. Sipariş üzerime menüleri hazırladığımız için Dondurulmuş ve bekletilmiş tavuk eti bulundurmuyoruz ve kullanmıyoruz. Günlük olarak alınan tavuk göğsü etler doğranmaktadır. ve fırında kavrulmaktadır.
PİLAV 
Pilavlarımız; pirinç ya da bulgur pilavı olmaktadır. Pirinç pilavında Yerli Pirinç kullanmaktayız. Pilavlar, sade pilav, şehriyeli pilav, veya  istenildiğinde; nohutlu pilav veya tavuklu pilav olarak hazırlanmaktadır.  Tüm yemeklerimiz günlük ve markalı, ürünler kullanılarak hazırlanmaktadır.
SALATA
Menüler ile birlikte verdiğimiz salatanın içeriği mevsimlere göre Yazın Mevsim salata. Kıvırcık, domates ve salatalık bulunmaktadır. Kışın ise salata içeriğinde, kara lahana, kıvırcık ve havuç kullanmaktayız.
TATLI
Menüler ile birlikte verdiğimiz tatlılar Tulumba Tatlısıdır. Yemekler ile birlikte kişi başı 3 adet tulumba tatlısı verilmektedir.
AYRAN
Ayranlar; doğrudan fabrikadan aldığımız uygun hava şartlarında saklanmış, 170’ lik paket ayran vermekteyiz. Ayranlar ambalajlı 20’ lik koliler halinde getirilmektedir.
EKMEK
Menüleri ile birlikte ambalajlı 35 gr ROL ekmek vermekteyiz. Menü içerisinde kişi başı 1 ekmek verilmektedir. Bu miktar istenildiğinde çoğaltılabilir. 
YEMEKLERİN SERVİS EDİLMESİ
Sipariş ettiğiniz Düğün Yemekleri istediğiniz tarih ve saatte tencereler ile sıcak olarak  adresinize teslim edilmektedir. Yemekler sıcak olarak getirildiğinden ayrıca ısıtma ihtiyacı olmayacaktır. Yemeklerin dağıtılmasında işletmemiz personeli size yardımcı olacaktır. Yemek dağıtımında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler işletmemiz tarafından getirilecektir. Yemekler ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal kaşık, çöp poşeti ve peçete ücretsiz verilecektir. 

MENÜ ÖRNEKLERİ

Et Menü:

Pirinç Pilavı,  Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 120.00 TL

Tavuk Menü:

 Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 100.00 TL

Pide Menü:

 Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 120.00 TL

Bakliyat Menü:

Mercimek Çorba, Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata ( Tulumba Tatlısı, Ayran,) Ekmek

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 100.00 TL

Tavuk Döner Menü:

 Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 100.00 TL

Bir Kişilik İrmik Helvası Paket : 25.00 TL

İLETİŞİM:

0533 427 69 03  (7/24)

0312 278 15 35

info@doyumyemek.com

İstasyon Mah. 2349 Sok  No: 10  Etimesgut / ANKARA