Cenaze Yemeği Organizasyonu

Cenaze Yemeği Organizasyonu; Ankara da ve tüm semtlerinde, ilçe ve köylerinde ihtiyacınız olan  Cenaze Yemekleri ve Mevlit Yemekleri organizasyonlarınızı en uygun fiyatlara yapıyoruz. sipariş verdiğinizde, aynı gün yemekleriniz günlük olarak yapılır. yapılan yemekler tencereler ile sıcak olarak adresinize getirilerek deneyimli personelimiz tarafından dağıtımı yapılır.

Yemek dağıtımında kullanılan tüm malzemeler işletmemiz tarafından getirilir. yemekler ile birlikte; tabak, çatal, kaşık, çöp poşeti ve peçete işletmemiz tarafından ücretsiz verilir. Cenaze Yemeği Organizasyonu sonrası kalan yemekler tarafınıza teslim edilir.

Ankara’da ilçe ve köylerinde cenaze ve mevlüt yemekleri ihtiyacınız olursa, günün her saati (7 / 24 ) bizi arayabilir ve bu yemek hizmetleri ile ilgili sipariş verebilirsiniz. Daha çok Et kavurma menüsü, tavuk kavurma menüsü veya pide menüsü gibi yemek menüleri bulunmaktadır.

Cenaze Yemeği Organizasyonunda toplu pide hizmetlerimizde mevcuttur. Toplu Pide hizmetlerimde Standart büyüklükte yaptığımız toplu pideler genellikle kıymalı pide şeklinde olmaktadır. Siparişler 100 adet, 200 adet, 300 adet, 400 adet, 500 adet veya daha fazla adet olarak hazırlanmaktadır. Toplu Pide paketleri adresinize teslim ediyoruz.

Ayrıca Cenaze Yemeği Organizasyonunda Uygun Fiyata  toplu irmik helvası hizmetleri de veriyoruz. İrmik helvasını sipariş üzerine günlük olarak hazırlıyoruz. Siparişler kişi başı adet olarak şeffaf kutulara konularak ambalajlanmaktadır. Siparişler 100 adet, 200 adet, 300 adet, 400 adet, 500 adet veya daha fazla adet olarak hazırlanmaktadır. Toplu irmik helvası paketleriniz adresinize teslim ediyoruz. Menü içerikleri aşağıda verilmiştir.

Et  kavurma;

Köy Cenaze Yemeği Siparişi için Yemeklerde Kullandığımız Etler Dana etidir. kuşbaşı şeklinde günlük olarak doğranmaktadır. Doğranan etler, hafif ateşte yaklaşık  kavrulur ve uygun baharatlarla hazırlanmaktadır.. 

Tavuk kavurma:

Tavuk kavurma, Menümüzde; günlük kesim fabrikadan temin ettiğimiz Beyaz tavuk etini kullanmaktayız. sipariş üzerime menüleri hazırladığımız için Dondurulmuş ve bekletilmiş tavuk eti bulundurmuyoruz ve kullanmıyoruz. Günlük olarak alınan tavuk göğsü etler doğranmaktadır. daha sonra  fırında kavrulmaktadır.

PİLAV

Tüm Menülerde pilavlar; pirinç ya da bulgur pilavı olmaktadır. Pirinç pilavında Yerli Pirinç kullanmaktayız. Pilavlar, sade pilav, şehriyeli pilav, veya  istenildiğinde; nohutlu pilav veya tavuklu pilav olarak hazırlanmaktadır.

Sıvı yağ olarak YUDUM  yağ ve Salça olarak, AKFA salça kullanmaktayız. Tüm yemeklerimiz günlük ve markalı, ürünler kullanılarak hazırlanmaktadır.

SALATA

Mevsimsel olarak Menüler ile birlikte verdiğimiz salatanın içeriği mevsimlere göre Yazın Mevsim salata. Kıvırcık, domates ve salatalık bulunmaktadır. Kışın ise salata içeriğinde, kara lahana, kıvırcık ve havuç kullanmaktayız.

TATLI

Yukarıda Menüler ile birlikte verdiğimiz tatlılar Tulumba Tatlısıdır. Yemekler ile birlikte kişi başı 3 adet tulumba tatlısı verilmektedir.

AYRAN

Menü de bulunan ayranlar; doğrudan fabrikadan aldığımız uygun hava şartlarında saklanmış, 170’ lik paket ayran vermekteyiz. Ayranlar ambalajlı 20’ lik koliler halinde getirilmektedir.

EKMEK

Yemek Menüleri ile birlikte ambalajlı 35 gr ROL ekmek vermekteyiz. Menü içerisinde kişi başı 1 ekmek verilmektedir. Bu miktar istenildiğinde çoğaltılabilir. 

YEMEKLERİN SERVİS EDİLMESİ

Sipariş ettiğiniz yemekler istediğiniz gün ve saatte tencereler ile sıcak olarak ambalajlanmaktadır. Ve adresinize teslim edilmektedir. Yemekler sıcak olarak getirildiğinden ayrıca ısıtma ihtiyacı olmayacaktır. Yemeklerin dağıtılmasında işletmemiz personeli size yardımcı olacaktır. Yemek dağıtımında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler işletmemiz tarafından getirilecektir. Yemekler ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal kaşık, çöp poşeti ve peçete ücretsiz verilecektir. 

MENÜ ÖRNEKLERİ

Et Menü:

Pirinç Pilavı,  Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 85.00 TL

Tavuk Menü:

 Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı : 70.00 TL

Pide Menü:

 Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı : 70.00 TL

Bakliyat Menü:

Mercimek Çorba, Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata ( Tulumba Tatlısı, Ayran,) Ekmek

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı : 70.00 TL

Tavuk Döner Menü:

 Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı : 70.00 TL

Bir Kişilik İrmik Helvası Paket : 20.00 TL

İLETİŞİM:

0533 427 69 03  (7/24)

0312 278 15 35

info@doyumyemek.com

İstasyon Mah. Sınır Sok  No: 20  Etimesgut / ANKARA